Měření konzistence

Měření konzistence

top_imageAnalýza podsítových vod - retence CERLIC CTXP
CTXP je snímač celkové konzistence pro nátokovu skříň a vzorky podsítové vody. Výstupy CTXA celkové konzistence a % plnidla pro měření retence se stroji používajícími plnidla. Snímače měří vlákna a částice větší než 0,88 mikronů jako je vláknina od 0.01% (100ppm) do 1,5% (v závislosti na typu vlákniny). Princip měření je založen na schopnosti vláken depolarizovat světlo na mnohem vyšší stupeň než hustší pevné částice.
Produktový list
-Zobrazit více...
img
Gramážové ventily KBW
Podstatou gramážového ventilu je elektrický pohon, který řídí ventil s vysokou přesností regulace pro dosažení přesnosti řízení gramáže... Pohon KBW může být instalován na jakéhokoliv značkový regulační ventil. KBW elektronický pohon má pouze tři hlavní komponenty; elektronický krokový motor, patentovanou Oden excentrickou převodovku a elektronickou jednotku. KBW je velmi spolehlivý i při 100% vlhkosti prostředí. Je konstruován pro prostředí papírenského stroje s ochrannou třídou IP67. Pohon KWB může být instalován v jakékoliv pozici.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Indikátor přetrhu papíru KB
Indikátor přetrhu papíru KB je navržen na monitorování přetrhu v drsném prostředí papírenského stroje. KB má oba principy RGB (RedGreenBlue - tříbarevný) i infračervené spektrum vhodné pro všechny druhy papíru a kartonu bez ohledu na barvu. RGB měření zpracuje všechny barvy papíru, sít a barevných plstí, tím zajišťuje spolehlivou indikaci přetrhu. KB je vhodný pro místa s nečistotami, s parou a vysokou teplotou nebo do malého prostoru. Vzduchem čištěná hlava snímače zůstává čistá a neovlivněna nečistotou, parou a vysokou teplotou.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Mikrovlnný konzistoměr KC/7
KC/7 Mikrovlnný konzistoměr měří celkovou konzistenci buničin smíšených, rozdílných kvalit a buničin s plnivy. Díky spolehlivému a dobře vyzkoušenému principu s využitím fázové vektorové modulace ve spektru mikrovlnného záření se ukázala vynikající přesnost měření... Jednoduché provedení KC/7 bez pohyblivých částí zaručuje vysokou provozuschopnost bez údržby. Na rozdíl od měřících přístrojů založených na principu měření střihové síly nebo na optických technologiích je KC/7 zcela nezávislý na druhu buničiny, délce vlákna, stupni mletí, Kappa, jasu, barvě. Je vhodny pro papírenského stroje, za směšovací nádrží a zejména u strojů, které používají plniva. Ve výrobě buničiny je vhodný před první bělicí fázi, po bělení před sušením strojem, u smíšených buničin a plnidel, na výmět a recyklované vlákniny. KC/7 je nezavislý na provozních podmínkách jako průtoková rychlost, tlak, teplota, turbulence.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Optické konzistoměry CERLIC
Optické konzistoměry pro in-line a by-pass instalace. Snímače kryjí široký rozsah měření od 0.001% do 15% konzistence... Snímače měří vlákna a částice větší než 0,88 mikronů jako je vláknina od 0.001%(10ppm) do 15% (v závislosti na typu vlákniny). Systém měření je založen na schopnosti usazených částic absorbovat a odrážet/přenášet NIR-světlo (blízké infračervenému) o impulzu 880nm. Snímače Cerlic jsou vyráběny z oceli 316 SS se safírovými čočkami, aby odolaly i nejagresivnějšímu mediu. Tlaková třída je PN25 pro by-pass snímače a PN 16 pro In-Line snímače.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Ploutvový konzistoměr KC/3
Patentovaný, vysoce odolný převodní mechanizmus bez těsnění a s nezničitelnou membránou, nepřeruší provoz technologie. Všechny dotykové části s mediem jsou z titanu... Jeden typ konzistoměru vhodný pro všechny aplikace. Unikátní vysoce citlivá virová sonda měří přesně střižnou sílu. Měří v rozsahu konzistence (2 - 16 %). Displej může být instalována na jakémkoliv vhodném místě. Velký displej a intuitivní menu dává uživateli několik výborných nástrojů jako je jednoduché nastavení, kalibrace a funkce odstraňování poruch. Standardně se používá nerezové montážní sedlo (volitelně titan). Mechanismus přenosu síly z ploutve do snímače bez ucpávek, O-kroužků a pohyblivých mechanických částí znamená velmi nízké požadavky na pravidelnou údržbu. Všechny části jsou možné vyměnit bez přerušení provozu technologie nebo vyprázdnění potrubí.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Rotační konzistoměr KC/5
Revoluční provedení Direct Drive Servo Motor. Konzistoměr je možné vytáhnout za provozu technologie... KC/5 je rotační snímač konzistence bez kompromisů. Vynikající provedení, lehká konstrukce, jednoduchá montáž a dramatické snížení nákladů na údržbu dělá z KC/5 nový standard pro rotační konzistoměry. Zabudované příslušenství s nožovým šoupátkem dovoluje vytáhnout konzistoměr “velmi lehce”, za procesního tlaku, bez přerušení procesu nebo odvodnění potrubí. Citlivý senzor pro široký rozsah měření je vhodný pro všechny konzistence mezi 1,5 - 16 %.
Produktový list
Zobrazit více...
img
Vzorkovací ventily KS2/4/6
Vysoký standard provedení vzorkovacích ventilů KS2/4/6, nízká cena, odolnost a univerzálnost ventilů pro všechny aplikace tříděné i netříděné buničininy... Model KS/2 pokrývá nízké konzistence (0-8%) tříděné buičiny. Model KS/4 (0-8%) a KS/6 (0-18%) pokrývá netříděnou buničinu. KS/2 je dodáván v ruční a pneumatické verzi; KS/4 a KS/6 jsou ovládány pouze pneumaticky. Vzorkovače KS/2 a KS/4 jsou vybaveny sedlem a závitovými montážními díly, zatímco KS/6 je montován pouze na sedlo.
Produktový list
Zobrazit více...
Zobrazit více...

Reference

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Přímý kontakt:

Ing. Petr Čerňava
+420 558 640 217
+420 602 516 366
Ladislav Marhevský
+420 558 640 215
+420 603 503 413

Zaregistrujte se k odběru novinek

Řízení a logistika

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Teva
Vrstva-18
Vrstva-19
Vrstva-21
Vrstva-20
Vrstva-22

Certifikáty

Nenašli jste, co jste potřebovali? Zavolejte na 558 640 211 a my vám poradíme.