O společnosti

top_imageO společnosti
RMT, s. r. o., pomáhá zákazníkům od roku 1992. Zákazníkům poskytuje měřící, analytické a řídící systémy. Své produkty a služby dodává firmám jako je DALKIA, SIEMENS, TEVA, LENZING BIOCEL Paskov a dalším klientům.
-Zobrazit více...
img
Jak ušetříte Vaší firmě náklady?
Pomocí měření můžete výrazným způsobem ušetřit náklady. Kontaktujte ještě dnes naše specialisty pro nezávislou odbornou konzultaci. Volejte 558 640 211!
Zobrazit více...
img
Proč s námi spolupracovat?
V oblasti papírenského průmyslu jsme jedničkou na trhu v ČR. Kvalitu našich služeb vyzkoušelo v tomto oboru přes 90% zákazníků. Více než 28 let zkušeností využívají také klienti z oborů energetiky, farmacie, chemie, likvidace odpadů, čistírny odpadních vod a výrobci alkoholu.
Zobrazit více...
img
Co Vám nabídneme oproti konkurenci?
Nejsme pouze přeprodejci zařízení. Máme vlastní vývojové a výzkumné oddělení. Navrhujeme pro naše zákazníky unikátní řešení na míru. V oblasti výzkumu spolupracujeme také s vysokými školami. Dokážeme vám pomoci s návrhem a realizaci projektu nezávisle na technologickém řešení.
Zobrazit více...
img
Systémy QMS/EMS
Konkrétní vyjádření postoje vedení a celé společnosti RMT s.r.o., Paskov ke kvalitě a životnímu prostředí vychází z vize společnosti. Ve společnosti RMT s.r.o. jsou si všichni zaměstnanci na odpovědných místech vědomi, že kvalita výrobků (a všech předvýrobních i povýrobních činností) má rozhodující význam pro existenci výrobního podniku a proto zavedení vyšší formy řízení kvality bylo zařazeno mezi prioritní a nejvyšší cíle. Vrcholové vedení společnosti zformulovalo hlavní zásady, závazné pro každého zaměstnance, který může ovlivnit výslednou kvalitu výrobku nebo služby. V těchto zásadách se prolíná snaha uspokojit očekávání zákazníka, jehož úsudek o výrobcích je rozhodující. Minimalizovaná chybovost, omezení výskytu neshodných výrobků, plnění smluvních závazků ve kvalitě, cenách, dodacích podmínkách i termínech musí být určujícími faktory, které budou odpovídajícím způsobem stanoveny, zdokumentovány, kontrolovány a vyhodnocovány. Vedení společnosti se zaměřuje nikoliv pouze na odstraňování chyb a jejich následků, ale především na předcházení rizik vzniku nekvality včasnou prevencí a odbornou znalostí problematiky. Zaměstnanci společnosti jsou si rovněž vědomi sílícího tlaku zainteresovaných skupin (především veřejné správy a obchodních partnerů) na odpovědný přístup k životnímu prostředí, a to především ve smyslu od pasivního přístupu k aktivnímu, zejména ke snižování energetické a materiálové náročnosti. Dochází také k postupnému zpřísňování zákonů v oblasti životního prostředí, mění se i poptávka zákazníků, kteří nechtějí nést environmentální zodpovědnost za své dodavatele. Dosažení uvedených cílů je důležitým úkolem řízení, které v souladu se zásadami norem ISO zaručuje výrobky a služby RMT s.r.o. poskytované v nejlepší kvalitě při současné minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí.
Zobrazit více...

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Přímý kontakt:

Dana Šmídová
+420 558 640 211
Sekretariát

Zaregistrujte se k odběru novinek

Řízení a logistika

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Teva
Vrstva-18
Vrstva-19
Vrstva-21
Vrstva-20
Vrstva-22

Certifikáty

Ověřená firma ifirmy.cz RMT s.r.o.
Nenašli jste, co jste potřebovali? Zavolejte na 558 640 211 a my vám poradíme.