O společnosti

top_imageO společnosti
RMT, s. r. o., pomáhá zákazníkům od roku 1992. Zákazníkům poskytuje měřící, analytické a řídící systémy. Své produkty a služby dodává firmám jako je DALKIA, SIEMENS, TEVA, LENZING BIOCEL Paskov a dalším klientům.
-Zobrazit více...
img
Jak ušetříte Vaší firmě náklady?
Pomocí měření můžete výrazným způsobem ušetřit náklady. Kontaktujte ještě dnes naše specialisty pro nezávislou odbornou konzultaci.
Zobrazit více...
img
Proč s námi spolupracovat?
V oblasti papírenského průmyslu jsme jedničkou na trhu v ČR. Kvalitu našich služeb vyzkoušelo v tomto oboru přes 90 % zákazníků. 25 let zkušeností využívají také klienti z oborů energetiky, farmacie, chemie, likvidace odpadů, čistírny odpadních vod a výrobci alkoholu.
Zobrazit více...
img
Co Vám nabídneme oproti konkurenci?
Nejsme pouze přeprodejci zařízení. Máme vlastní vývojové a výzkumné oddělení. Navrhujeme pro naše zákazníky unikátní řešení na míru. V oblasti výzkumu spolupracujeme také s vysokými školami. Dokážeme vám pomoci s návrhem a realizaci projektu nezávisle na technologickém řešení.
Zobrazit více...
img
Systémy QMS/EMS
Konkrétní vyjádření postoje vedení a celé společnosti RMT s.r.o., Paskov ke kvalitě a životnímu prostředí vychází z vize společnosti. Ve společnosti RMT s.r.o. jsou si všichni zaměstnanci na odpovědných místech vědomi, že kvalita výrobků (a všech předvýrobních i povýrobních činností) má rozhodující význam pro existenci výrobního podniku a proto zavedení vyšší formy řízení kvality bylo zařazeno mezi prioritní a nejvyšší cíle. Vrcholové vedení společnosti zformulovalo hlavní zásady, závazné pro každého zaměstnance, který může ovlivnit výslednou kvalitu výrobku nebo služby. V těchto zásadách se prolíná snaha uspokojit očekávání zákazníka, jehož úsudek o výrobcích je rozhodující. Minimalizovaná chybovost, omezení výskytu neshodných výrobků, plnění smluvních závazků ve kvalitě, cenách, dodacích podmínkách i termínech musí být určujícími faktory, které budou odpovídajícím způsobem stanoveny, zdokumentovány, kontrolovány a vyhodnocovány. Vedení společnosti se zaměřuje nikoliv pouze na odstraňování chyb a jejich následků, ale především na předcházení rizik vzniku nekvality včasnou prevencí a odbornou znalostí problematiky. Zaměstnanci společnosti jsou si rovněž vědomi sílícího tlaku zainteresovaných skupin (především veřejné správy a obchodních partnerů) na odpovědný přístup k životnímu prostředí, a to především ve smyslu od pasivního přístupu k aktivnímu, zejména ke snižování energetické a materiálové náročnosti. Dochází také k postupnému zpřísňování zákonů v oblasti životního prostředí, mění se i poptávka zákazníků, kteří nechtějí nést environmentální zodpovědnost za své dodavatele. Dosažení uvedených cílů je důležitým úkolem řízení, které v souladu se zásadami norem ISO zaručuje výrobky a služby RMT s.r.o. poskytované v nejlepší kvalitě při současné minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí.
Zobrazit více...

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Přímý kontakt:

Dana Šmídová
+420 558 640 211
Sekretariát

Zaregistrujte se k odběru novinek

Řízení a logistika

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Teva
Vrstva-18
Vrstva-19
Vrstva-21
Vrstva-20
Vrstva-22

Certifikáty

Nenašli jste, co jste potřebovali? Zavolejte na 558 640 211 a my vám poradíme.