Automatizace & Logistika

Automatizace a Logistika

top_image
V poslední době jsme reagovali na trendy v oblasti automatizace a logistiky především u výrobních firem. Tento rok to bude 25 let, co se řídíme potřebami našich klientů, kteří díky nedostatečnému monitoringu nemohli efektivně sledovat pohyb polotovarů, hotových výrobků či palet a dalších přepravek po výrobních závodech a skladech. Naše řešení, které je založené na sledování RFID tagů a vychází z vlastního software, přinese mnoha firmám a jejich zaměstnancům úlevu a zjednodušení náročnosti práce. Monitorování je přehledné, jednoduché a výkonné, zvládne ho používat skoro každý. Klíčovou charakteristikou je vysoká spolehlivost zařízení RFID a datové výměny v průmyslových prostředích. Zásadní výhodou je minimalizace lidského faktoru a chybovosti, bezproblémové logistické procesy včetně zkrácení času na zpracování a celý logistický proces. Nabízíme vše potřebné pro kvalitní značení, včetně etiket čárových nebo 2D kódů v kombinaci s RFID tagy.
-Zobrazit více...
img
RFID
Naše řešení, které je založené na sledování RFID tagů a vychází z vlastního software, přináší mnoha firmám a jejich zaměstnancům úlevu a zjednodušení náročnosti práce. Monitorování je přehledné, jednoduché a výkonné, zvládne ho používat skoro každý. Klíčovou charakteristikou je vysoká spolehlivost zařízení RFID a datové výměny v průmyslových prostředích. Zásadní výhodou je minimalizace lidského faktoru a chybovosti, bezproblémové logistické procesy včetně zkrácení času na zpracování a celý logistický proces.
Zobrazit více...
img
Automatizace a logistika
Nejdiskutovanější je v poslední době internet věcí a Průmysl 4.0. V podstatě se jedná o sledování pohybu věcí a případně dalších parametrů. V našem případě sledujeme výrobky či obaly v určitém monitorovaném prostoru.
Zobrazit více...

Reference

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Přímý kontakt na obchodní zástupce:

ImgRoman Jurosz

Key Account Manager

+420 558 640 211

+420 603 434 578

roman.jurosz(at)rmt.cz

ImgRadomil Sikora

Key Account Manager

+420 558 640 228

+420 603 537 992

radomil.sikora(at)rmt.cz

ImgTomáš Haládik

Key Account Manager

+421 918 421 368

Slovensko a Maďarsko

tomas.haladik(at)rmt.cz

Zaregistrujte se k odběru novinek

Řízení a logistika

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Teva
Vrstva-18
Vrstva-19
Vrstva-21
Vrstva-20
Vrstva-22

Certifikáty

Nenašli jste, co jste potřebovali? Zavolejte na 558 640 211 a my vám poradíme.